Reference

Reference

HOTELI in RESTAVRACIJE


 
 
  • City hotel Ljubljana
  • Eurotas hoteli d.o.o.
  • Franko restavracija
  • Gorenje gostinstvo Velenje d.o.o. - Hotel Paka, Vila Herberstein, Vila Široko, Restavracija Jezero, Premogovnik Velenje, Okrepčevalnica Arkada, Termoelektrarna Šoštanj d.o.o
  • Gostilna, pizzerija in bar Jurman
  • Gostinsko podjetje Trojane d.o.o.
  • Grand Hotel Donat Superior
  • Gostilna na Gradu Ljubljana
  • Gostilna Jakše
  • Gostilna pri Jerneju
  • Gostilna Rakar
  • Gostilna Vovko
  • Gostišče Kapušin
  • SLKI d.o.o. - Grand Hotel Rogaška, Hotel Strossmayer, Hotel Styria
  • Hotel Aleksander d.o.o.
  • Hotel Astoria Bled
  • Hoteli Bernardin -
  • Hotel City Maribor
  • Hotel Dolenj'c
  • Hotel Slon
  • InterContinental hotels & resorts
  • Kavarna Q :: qoffee & qulinaris
  • Kavarna Teta Frida
  • Mladinsko zdravilišče in letovišče RKS Debeli rtič - Hotel Arija
  • Nox hotel Ljubljana
  • Oštarija Dolenjske Toplice
 
  • Oštarija Margareta Krško
  • Pasus gostinstvo d.o.o - Güjžina, Restaurant & Food Gourmet Store
  • Pizzerija Azur
  • Prehrana palača Smelt
  • Restavracija Atelje
  • Restavracija Boheja
  • Restavracija Don Bobi
  • Restavracija Takos
  • Restavracija Zadružnik
  • Sava Turizem d.d. – Sava Hoteli Bled, Terme 3000 – Moravske toplice, Terme Ptuj, Zdravilišče Radenci, Terme Banovci, Terme Lendava
  • Slorest d.o.o.
  • Sodexo d.o.o.
  • Sorbara d.o.o - Gostilna in pizzerija Špajza, Steakhouse River
  • Tabor d.d. Ljubljana
  • Terme Čatež d.d.
  • Terme Dobrna d.d.
  • Terme Krka d.o.o. - Šmarješke toplice, Dolenjske toplice, Terme Strunjan, Grad Otočec
  • Terme Maribor d.o.o.
  • Terme Resort d.o.o.
  • Terme Topolšica d.d.
  • Thermana Laško d.d.
  • Union hoteli - Grand hotel Union, Central Hotel, Hotel Lev
  • Unitur Zreče
  • Vander Urbani Resort
  • Vinel d.o.o. - Andamea catering
  • Vivo catering
 
DOMOVI ZA OSTARELE


 
 
  • Comett domovi d.o.o. - Pegazov dom
  • Contraco - Špesov dom Vojnik d.o.o.
  • Dom dr. Jožeta Potrča - Poljčane
  • Dom dr. Jožeta Potrča - Slovenska Bistrica
  • Dom Nine Pokorn Grmovje
  • Dom ob Savinji Celje
  • Dom Tisje
  • Dom starejših Hrastnik
  • Dom starejših Izlake
  • Dom starejših Šentjur
  • Dom starejših občanov Fužine
  • Dom starejših občanov Ljubljana - Moste - Polje
  • Dom starejših občanov Ljubljana - Šiška
  • Dom starejših občanov Ljubljana Vič - Rudnik
 
  • Dom starejših občanov Polde Eberl - Jamski Izlake
  • Dom starejših občanov Trebnje
  • Dom upokojencev Danice Vogrinec Maribor
  • Dom upokojencev Franc Salamon Trbovlje
  • Dom upokojencev in oskrbovancev Impoljca
  • Dom upokojencev Polzela
  • Dom upokojencev Ptuj
  • Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
  • Dom za varstvo odraslih Velenje
  • Duhovno prosvetni center Dom sv. Jožef
  • Lambrechtov dom Slovenske Konjice
  • DEOS d.d. - Dom Zimzelen Topolšica
  • Zavod sv. Rafaela Vransko
  • Varstveno delovni center Polž Maribor
  • Center za usposabljanje, delo in varstvo Dobrna
 
BOLNIŠNICE


 
 
  • Javni zavod psihiatrična bolnišnica Vojnik
  • Bolnišnica Topolšica
  • Splošna bolnišnica Brežice
  • Splošna bolnišnica Celje
  • Splošna bolnišnica "dr. Franca Derganca" Nova Gorica
  • Splošna bolnišnica Izola
 
  • Splošna bolnišnica Jesenice
  • Splošna bolnišnica Novo mesto
  • Splošna bolnišnica Slovenj Gradec
  • Splošna bolnišnica Trbovlje
  • Univerzitetni klinični center Ljubljana
  • Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana
 
ŠOLE


 
 
  • Osnovna šola Adama Bohoriča Brestanica
  • Osnovna šola Antona Bezenška Frankolovo
  • Osnovna šola Blaža Arniča Luče
  • Osnovna šola Bratov Letonja Šmartno ob Paki
  • Osnovna šola Frana Kranjca
  • Osnovna Šola Frana Kocbeka Gornji Grad
  • Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
  • Osnovna šola Frana Roša
  • Osnovna šola Grm Novo Mesto
  • Osnovna šola Gustava Šiliha Maribor
  • Osnovna šola Hruševec Šentjur
  • Osnovna šola Hudinja
  • Osnovna šola Jurij Dalmatin Krško
  • Osnovna šola Lava
  • Osnovna šola Leskovec pri Krškem
  • Osnovna šola Ludvika Pliberška Maribor
  • Osnovna šola Minke Namestnik – Sonje
  • Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj
  • Osnovna šola Mozirje
  • Osnovna šola Nazarje
 
  • Osnovna šola ob Dravinji
  • Osnovna šola Pod goro Slovenske Konjice
  • Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
  • Osnovna šola Polzela
  • Osnovna šola Prebold
  • Osnovna šola Primoža Trubarja Laško
  • Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica
  • Osnovna šola Stopiče
  • Osnovna šola Šmarje pri Jelšah
  • Osnovna šola Vojnik
  • Osnovna šola Vransko
  • Osnovna šola Zgornja Ložnica
  • Osnovna šola Zreče
  • 1. Osnovna šola Celje
  • 1. Osnovna šola Slovenj Gradec
  • 2. Osnovna šola Celje
  • 2. Osnovna šola Slovenj Gradec
  • 2. Osnovna šola Slovenska Bistrica
  • 3. Osnovna šola Celje
  • 4. Osnovna šola Celje
 
VRTCI IN ZAVODI


 
 
  • Petka Žalec
  • Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah
  • Vrtec Blaže in Nežica Slovenska Bistrica
  • Vrtec Črnuče
  • Vrtec Gornji Grad
  • Vrtec Laško
  • Vrtec Mavrica Vojnik
  • Vrtec Otona Župančiča Slovenska Bistrica
  • Vrtec Pedenjped
  • Vrtec Polzela
  • Vrtec Rogaška Slatina
 
  • Vrtec Slovenske Konjice
  • Vrtec Sonček Šmartno ob Paki
  • Vrtec Šentjur
  • Vrtec Tončke Čečeve
  • Vrtec Velenje
  • Vrtec Zarja Celje
  • Vrtec Zelena jama
  • Vzgojno-izobraževalni zavod Osnovna šola Rogatec
  • Vzgojno-izobraževalni zavod vrtec Rogatec
  • Zasebni vrtec Mali grof
  • Zavod osnovna šola Braslovče
  • Center za sluh in govor Maribor
  • Javni Vzgojno-izobraževalni zavod 2. osnovna šola Rogaška Slatina
  • Javno vzgojno izobraževalni zavod Mozirje