Udeležili smo se 9. Mystery Shopping & CX konference, ki vsako leto združuje strokovnjake s področja uporabniške izkušnje, raziskav zadovoljstva strank in razvoja storitev. Dogodek ponuja vpogled v aktualne trende, dobre prakse ter konkretne primere iz prakse podjetij, ki sistematično vlagajo v izboljšanje CX.
Na konferenci smo prejeli priznanje “Top motivator for employees” za leto 2025, ki ga je v imenu podjetja prevzela naša direktorica Nataša Kraškovic.
Takšna priznanja so predvsem potrditev, da gremo v pravo smer – z osredotočenostjo na ljudi. Verjamemo, da prav motivirana ekipa ustvarja razliko pri vsakodnevnem delu s strankami in pri rezultatih, ki jih dosegamo tudi na področju mystery shoppinga.
Hvala ekipi – brez vas tega ne bi bilo.
Več o dogodku:
https://www.skrivnostni-nakup.com/dogodki-in-projekti/napoved-9-mystery-shopping-cx-konference-25-03-2026/


